Nejlepší zážitky z Gruzie

Georgia-Trip nabízí maximální zážitky z Gruzie.

Georgia-Trip tvoří tým zkušených profesionálů, kteří Vám pomohou Gruzii poznat. Za posledních 15 let Georgia-Trip v Gruzii vybudovala široké technické a odborné zázemí. To je důvod, proč Vám můžeme pomoci objevovat gruzínskou krajinu jinak, lépe a zajímavěji!

Georgia-Trip se zaměřuje na letní i zimní aktivity. Organizuje zážitkové, sportovní i kulturní výlety ve všech regionech Gruzie, a to přednostně pro celé skupiny. V zimě provozuje vlastní HELISKI a CATSKI základny v západní Gruzii, kde můžete zažít nejlepší FREERIDE lyžování v životě!

V létě se Georgia-Trip zaměřuje na organizaci ENDURO výletů na motorkách.

Pokud chcete navštívit Gruzii a Kavkaz a chcete je opravdu poznat, navštívit netradiční a zajímavá místa, obraťte se na nás. Napište nám, na jakou dobu chcete přijet, kolik vás je a my pro Vaši skupinku po konzultaci připravíme ideální program na míru.

Vyberte si svůj zážitrek

Zima

Léto

Výlety a reportáže

Podívejte se na naše fotografie a videa s ohromujícími záběry z Gruzijské přírody a lokalit, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle při mnoha aktivitách - cat-skiing, heli-skiing, freeride na lyžích nebo snowboardech v zimě nebo výlety na kolech či pěšky v létě.

Fotky a videa